Nasz zespół

Beata knop

Beata Knop
Właścicielka/kosmetolog

Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologii na wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Nieustannie podnoszę swoją wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach i kursach zwłaszcza z zakresu kosmetologii estetycznej. Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, wysokiej jakości produkty i sprzęt to gwarancja efektów mojej pracy dająca mi ogromną satysfakcję.
Serdecznie dziękuję wszystkim moim klientom zaufaniem jakim mnie obdarowali.

 

 “Moja praca to moja pasja” bez wątpienia mogę podpisać się pod tym stwierdzeniem. 


Dr Andrzej Ilków


Anna Pela🤍


Dietetyk🍏🥑🥦, absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

Pasjonatka zdrowego stylu życia. 🚴‍♀️🧘🏼‍♀️🏊🏻‍♂️
Prowadzi dietoterapię w różnych jednostkach chorobowych (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, zespół metaboliczny, zaburzenia odżywiania).
Najważniejszym celem jej pracy zawodowej jest profilaktyka zdrowotna.
Uznaje zasadę: zapobiegać, a nie leczyć.
Uważa, że to, co jemy ma wpływ na wiele aspektów życia, nie tylko na masę ciała. Tworzy plany żywieniowe dobrane indywidualnie do potrzeb organizmu i stanu zdrowia. Udowadnia, że zdrowe odżywianie nie musi być skomplikowane i czasochłonne. Dzięki wiedzy zdobytej w Studium Farmaceutycznym w Słupsku oraz w codziennej pracy w aptece edukuje, jak powinna wyglądać dodatkowa suplementacja oraz przestrzega przed jej negatywnymi skutkami.

Pani Ania oferuje państwu:
✨spersonalizowane plany dietetyczne,
✨konsultacje,
✨doradztwo żywieniowe.

Zapraszamy 🤍

Marta Rudnik – Warnke


Marta Rudnik – Warnke


kosmetolog i trycholog kosmetologiczno-leczniczy

Z wykształcenia jestem Kosmetologiem. Codziennie się spełniam wykonując swoją pracę. Każdy zabieg traktuje bardzo indywidualnie i podchodzę do niego holistycznie. W swojej pracy uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem kiedy ktoś poczuje się lepiej “w swojej skórze “. Podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko. Żeby efekt był trwały, ważna jest współpraca z pacjentem, która jest kluczem do sukcesu. Kocham to, co robię i traktuję swą pracę jak wyzwanie a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie.

 

Martyna Knop Gill


Martyna Knop Gill


psycholog kliniczny i kosmetolog bioestetyczny

Profesjonalnie zajmuję się kosmetologią pielęgnacyjną i estetyczną. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach gdzie pogłębiam wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej pracy na bieżąco wykorzystuję nowe techniki i uczestniczę w wprowadzaniu nowości pojawiających się na rynku kosmetologii do oferty naszego gabinetu.
W naszym gabinecie używamy akredytowanych kosmetyków i preparatów, najlepszych firm kosmetycznych oraz medycznych.

Aby zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie współpracujemy również z lekarzem medycyny estetycznej.

 

Karolina Szulfer


Karolina Szulfer


kosmetolog

Kosmetolog z pasją. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Skromna, a jednocześnie wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów.

U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie, gdyż praca z ludźmi daje jej wiele radości.

 

Dr Andrzej Ilków


Dr Andrzej Ilków


chirurg / lekarz medycyny estetycznej

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Posiada certyfikaty: endoskopii diagnostycznej i zabiegowej, ultrasonografii dopplerowskiej, opieki paliatywnej i wiele innych, odbył liczne szkolenia z procedur medycyny plastycznej i estetycznej. Uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych.

Ukończył akademię medyczną w Gdańsku w 1997r.
Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania w służbie zdrowia.

Doświadczenie zdobywał w oddziale chirurgii ogólnej naczyniowej i onkologicznej , poradniach chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, hospicjum, pogotowiu ratunkowym i SOR w Koszalinie . Kierował oddziałem chirurgicznym, blokiem operacyjnym, pracownią endoskopową, poradnią chirurgiczną i izbą przyjęć w szpitalu powiatowym w Białogardzie. Aktualnie pracuje w oddziale chirurgii onkologicznej szpitala wojewódzkiego w słupsku i klinice ginekologii onkologicznej centrum onkologii w Bydgoszczy.
Od 19 lat prowadzi prywatną praktykę chirurgiczną, a obecnie również prywatną klinikę chirurgii i medycyny estetycznej w Koszalinie.